Artykuły i Reportaże

Podsumowanie miesiąca – Sierpień 2017

Podsumowanie trzeciego miesiąca – Sierpień 2017

Podsumowanie sierpnia 2017

To już trzeci miesiąc za nami, miesiąc naprawdę ciężkiej pracy. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za odwiedziny i za wszystkie komentarze pod naszymi postami na facebooku. Niedawno przekroczyliśmy próg 700 like’ów, a w momencie pisania tego posta zbliżamy się do 800. Jesteśmy naprawdę zszokowani tym, jakim zaufaniem nas obdarzyliście. Bardzo raduje nas, że strona cieszy się taką popularnością, przez co motywuje nas to do dalszej ciężkiej pracy nad serwisem i kolejnymi ciekawymi materiałami, cieszą również wiadomości z konstruktywną krytyką i pochwałami. Nie zdajecie sobie sprawy, ile taka jedna wiadomość może dodać energii do dalszej pracy. Jeśli chcesz być na bieżąco z materiałami, które wrzucamy, to masz jedną z dwóch opcji do wyboru:

  • polubić naszą stronę na facebooku, albo zacząć ją obserwować,
  • zasubskrybować bloga poprzez podanie swojego adresu e-mail, po prawej stronie w okienku widgetów – wtedy będziesz otrzymywał regularnie maile, jak tylko pojawi się nowy wpis na blogu,

Jeśli chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych treściach – to wybierzcie jedno z powyższych.

W sierpniu jedna z naszych serii przeszła rebranding i teraz „Planszowe Nowinki” to „Planszowy Express”. To nie tylko nowa nazwa, ale i nowa dynamiczna grafika serii, która co odcinek będzie ulegała zmianie i zawierała mały spoiler tego, co znajdziecie w środku.

Pierwsza wersja planszowych nowinek

Planszowe Nowinki

Druga wersja planszowych nowinek

Planszowe Nowinki

Nowa jakość i nowa nazwa – Planszowy Express

 


Recenzje na blogu

Aż 11 recenzji, takich gier jak (kliknij by przejść do danej recenzji):

Recenzji jakich gier możecie spodziewać się w najbliższej przyszłości: kolejne części Ticket to Ride, Freedom, Bystre Główki, Szczęść Boże, Domek, Dino kontra Dino, W Cieniu Tronu, Zaklinacze: Śmierć w Szlamie, Spartakus: Krew i Zdrada, Roll for the Galaxy, 51 Stan Master Set + dodatek Zgliszcza, Magnaci, Atak Zombie, Angry Birds: Gobbit, Słonce i Księżyc, Sztuka Wojny, Fantazja, Niqczemni, Gangi Nowego Jorku, Rachmistrz, Boss Monster, Boss Monster: Następny Poziom, Kryptos. Karciane Podziemia, Król Julian, Gangi Nowego Jorku i Metro 2033 Przełom. Dajcie znać, jeśli na recenzji którejś z gier najbardziej Wam zależy, wtedy postaramy się zmienić nasze priorytety.


Sierpniowe Planszowe Nowinki/Planszowy Express

Kolejna dawka najświeższych informacji ze świata planszówek w 10 odcinkach – dla tych co nie czytali jest to świetna okazja do nadrobienia zaległości informacyjnych – zapraszamy!


Diceland obserwuje Kickstarter

diceland-obserwuje-kickstarter

W tej serii, przyglądamy się nowościom, które ukazują się na Kickstarterze – platformie do wspierania gier.


Unboxingi – od czasu do czasu wrzucimy dla Was coś, co dopiero odpakowaliśmy. Głównie będą to nowości.


Inne ciekawe artykuły


Już niebawem rusza konkurs w którym do wygrania będzie kilka gier. Gry będziemy ujawniać zanim osiągniemy 1000 polubień naszej strony. Po przekroczeniu tej liczby zostanie uruchomiony konkurs, w którym jedną z gier do wygrania będzie FUSE. 


Garść statystyk

Wpisów na blogu: 33

Recenzji: 11

Wyświetleń bloga od początku istnienia: 30 565

Źródło odwiedzin bloga: Facebook (60%)

Najczęściej czytany artykuł: Top 50 gier GenCon50 część 3

Najchętniej czytana recenzja: Odlotowy Wyścig

Płeć: Mężczyźni 79,8%, Kobiety 20,2%

Wiek: 25-34 (52,11%)

Czytelnicy, którzy polubili bloga na Facebooku: 310


Gra miesiąca sierpień

Odlotowy Wyscig (3)


Zaglądajcie do nas koniecznieFacebook Pulub nas

 

Adrian Gieparda

Drzemiąca we mnie pasja i chęć dzielenia się swoją opinią na temat gier, a także szerzenia tego hobby była tak silna, że stworzyłem własny serwis, który nazwałem Diceland. W nowoczesne gry planszowe gram już od ponad 12 lat, a takie tytuły jak Agricola, Troyes, Terraformacja Marsa, czy też Projekt Gaja są dla mnie grami niemalże doskonałymi. Obecnie jestem wielkim fanem wszelkich gier euro, gdzie zdecydowano się użyć mechanikę kości w unikatowy/niecodzienny sposób. Nie odmówię również partii w ciekawe rodzinne tytuły, które pozwalają miło spędzić czas w gronie najbliższych i oderwać się od zgiełku codziennej rutyny.

2 thoughts on “Podsumowanie miesiąca – Sierpień 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *