Diceland obserwuje Kickstarter #8

kickstarter 1 Diceland obserwuje Kickstarter #8

Nowości na Kickstarterze: Vikings Gone Wild – Masters of Elements Expansion, Now Boarding, The King’s Guild, ALEXANDRIA, The Red Dragon Inn: Battle for Greyport – Pirates! i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Vikings Gone Wild – Masters of Elements Expansion

%name Diceland obserwuje Kickstarter #8Dodatek do gry Vikings Gone Wild, w którym będziemy budować nasze wioski oraz walczyć, aby zaimponować Bogom. Do naszych plemion dołączą także Mistrzowie Żywiołów, którzy będą w każdej rundzie generować dla nas żetony elementów. Pozwolą one na wykorzystanie mocy kolejnej nowości, czyli artefaktów oraz zdolności nowych jednostek. Na początku gry każdy z graczy otrzyma także kartę Boga, który również będzie pozwalał na wykorzystanie swoich unikalnych umiejętności podczas gry. W podstawowej wersji dodatku otrzymujemy 4 bogów, jednak nie wiele brakuje abyśmy w wersji KS mogli cieszyć się kolejnymi 4 postaciami. Podczas kampanii wspierającej możemy również zakupić podstawową wersję gry.

Link do gry na Kickstarterze


%name Diceland obserwuje Kickstarter #8

Now Boarding to kooperacyjna gra w czasie rzeczywistym, w której będziemy prowadzić własne linie lotniczne.

Link do gry na Kickstarterze


The King’s Guild

%name Diceland obserwuje Kickstarter #8

Gra strategiczna, w której zdobędziesz potężne przedmioty, będziesz rekrutował bohaterów, postarasz się odnaleźć skarb i rozszerzyć swoje królestwo, a wszystko po to, by poprowadzić swoją gildię do świetności.

The King’s Guild to gra dla 2-5 graczy, trwająca 60-90 minut. Będziemy się wcielać w przywódców gildii, którzy rywalizować będą z innymi o tytuł królewskiej gildii. W tym celu musimy mądrze zarządzać ograniczoną ilością surowców, umiejętnie rekrutować bohaterów i ulepszać naszą gildię, bacznie obserwując co robią nasi konkurenci. Czy to właśnie nam rada przyzna upragniony tytuł?

Link do gry na Kickstarterze


ALEXANDRIA

%name Diceland obserwuje Kickstarter #8

Wiedza gromadzona przez tysiące lat jest teraz zagrożona! Ocal skarby Wielkiej Biblioteki w tej asymetrycznej i niekonwencjonalnej grze dla 2-4 osób.

Alexandria to niekonwencjonalna gra euro z asymetryczną rozgrywką i zmniejszającym się obszarem rozgrywki, która trwa 45-60 minut. Części biblioteki są powoli zajmowane przez ogień, podczas gdy bohaterowie szukają znajdujących się w niej skarbów. Każda z czterech postaci w grze ma inny powód i motywację, aby w danym momencie być w bibliotece. Postaci będą posiadały różne umiejętności.

Link do gry na Kickstarterze


The Red Dragon Inn: Battle for Greyport – Pirates!

%name Diceland obserwuje Kickstarter #8

Jest to dodatek do kooperacyjnej gry deckbuildingowej The Red Dragon Inn: Battle for Greyport. Wraz z pudełkiem otrzymamy 4 nowe postaci oraz startowe talie, po jednej dla każdej z nich.  Rozszerzenie zawierać będzie także nowe potwory, mechaniki i scenariusze.

Link do gry na Kickstarterze


Pavlov’s House – The Battle For Stalingrad

%name Diceland obserwuje Kickstarter #8

W grze Pavlov’s House będziemy dowodzić dzielnymi żołnierzami, którzy bronili jednego z najważniejszych punktów podczas bitwy o Stalingrad podczas II Wojny Światowej. Do naszej dyspozycji będzie oddany wariant solo, w którym będziemy kontrolować zarówno obrońców jak i liderów 62-giej Armii Sowieckiej. W trybie kooperacji, każdy z graczy będzie kontrolował jedną z części strony sowieckiej w walce przeciw armii niemieckiej. Będziemy mogli stanąć również po dwóch stronach barykady i samodzielnie poprowadzić Niemców do wygranej. A może historia pozostanie niezmieniona?

Link do gry na Kickstarterze


SteamRollers

%name Diceland obserwuje Kickstarter #8

W SteamRollers jesteś przedsiębiorcą kolejowym budującym sieć torów i tworzącym własną flotę pociągów, w celu zabezpieczenia umów dostaw towarów przed przeciwnikami. Jest to szybka gra dla 1-5 osób, wykorzystująca w swojej mechanice kości.

Link do gry na Kickstarterze


Cooking Rumble

%name Diceland obserwuje Kickstarter #8

Przewiduj ruchy przeciwników, aby ukończyć przepis jako pierwszy i wygrać kulinarne zmagania. Gra easy to learn, hard to master dla osób w każdym wieku.

Link do gry na Kickstarterze

3 thoughts on “Diceland obserwuje Kickstarter #8”

    1. Twój poprzedni komentarz został uznany przez system jako Spam ze względu na dużą ilość referali. Przyjrzałem go i faktycznie system miał rację. Dodatkowo pojawiły się tam linki do gier, o których już mieliśmy w poprzednich odcinkach. Prosiłbym jednak o zachowanie porządku.

Dodaj komentarz