Diceland obserwuje Kicstarter

Diceland obserwuje Kickstarter #6

Diceland_obserwuje_kickstarter

Nowości na Kickstarterze: Enchanters, A Dog’s Life Game, Alexander’s Campaign, The Shipwreck Arcana, Iron Wars i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Enchanters

Enchanters to tytuł angielskojęzycznej wersji znanych i lubianych w naszym kraju Zaklinaczy. Ta prosta i dynamiczna gra karciana zdobyła sobie wielu fanów nad Wisłą. Czy teraz podbije świat? Miejmy nadzieję, że tak. Oczywiście zachęcamy do wparcia rodzimego projektu. Może macie wśród znajomych osoby nie posługujące się naszym językiem, lub wolicie włączać do kolekcji gry w najbardziej uniwersalnym języku na świecie. Dodatkową zachętą mogą być bardzo ciekawe bonusy. Niektóre już się ufundowały, a inne nadal czekają na waszą pomoc. Gra ufundowała się w pierwsze 9 godzin. Trzymamy kciuki za kolejne odblokowane kamienie milowe. Diceland grał i już w tym miesiącu pojawi się recenzja Zaklinaczy – jednym słowem jest to świetna gra, ale więcej w recenzji.

Link do gry na Kickstarterze


A Dog’s Life to gra rodzinna zawierająca ręcznie malowane miniaturki psów, przeznaczona dla 2-6 graczy i trwająca 40 minut. Jeśli kiedyś zastanawialiście się jakby to było być psem, to teraz będziecie mogli to sprawdzić. Czy zakopiemy najwięcej kości, oznaczymy największą ilość miejsc moczem, a może nie uda nam się uciec przed hyclem? Czeka na was pieskie życie.

Link do gry na Kickstarterze


Alexander’s Campaign

Dołącz do Aleksandra Wielkiego jako jeden z jego generałów w tej szybkiej, taktycznej grze planszowej. Każdy z generałów ma specjalną zdolność i unikalną charakterystykę. Krocz razem z Aleksandrem podczas jego wschodniej kampanii. Nie zapomnij jednak, że masz swój własny ukryty cel do zrealizowania.

Link do gry na Kickstarterze


The Shipwreck Arcana

The Shipwreck Arcana to kompaktowa, karciana gra kooperacyjna oparta na dedukcji i logice. Ciekawa mieszanka szybkiej i prostej gry ze strategicznym myśleniem. Rozgrywka trwa ok. 20 minut, a uczestniczyć może w niej od 2-5 graczy.

Link do gry na Kickstarterze


Iron Wars

Iron Wars jest taktyczną grą planszową dającą nam możliwość rozegrania kooperacyjnej kampanii, składającej się z 8 misji lub walki w trybach współzawodnictwa. Gra zawiera bardzo ładne figurki mechów oraz miniatury naszych najemników. Czy Twoja kompania przetrwa kolejne starcie?

Link do gry na Kickstarterze


Off the Rails

W grze Off the Rails wcielimy się w klan goblinów, który będzie chciał zagarnąć dla siebie jak najwięcej skarbu, znajdującego się pod ziemią. Jednak musimy uważać, aby nasza chciwość nie pogrzebała nas żywcem. Gra wykorzystuje takie mechanizmy jak: umieszczanie płytek, czy ryzyko/nagroda.

Link do gry na Kickstarterze


The World Council – Second Printing with Future Council

Druga edycja gry The World Council zawierająca dodatek Future Council. W dodatku otrzymamy 64 karty, które wzbogacą podstawową rozgrywkę oraz dodadzą nowe warianty gry. W grze będziemy liderem jednego z państw wchodzącego w skład Światowej Rady. Naszym zadaniem będzie osiągnąć cel zapisany na karcie naszego kraju. Jednocześnie musimy przeciwdziałać osiągnięciu celu przez innych graczy oraz nie dopuścić do końca świata.

Link do gry na Kickstarterze


DinoGenics

DinoGenics to gra w której gracze wcielają się w rolę lidera jednej z korporacji, której zadaniem jest stworzenie najpopularniejszego parku dinozaurów. Gra wykorzystuje mechanizm worker placement i jest przeznaczona dla 3-5 graczy od 12 roku życia. Czy tak jak ja zastanawialiście się jakby to było gdybyście to wy zarządzali Parkiem Jurajskim?

Link do gry na Kickstarterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *