Diceland obserwuje Kickstarter #11

kickstarter 1 Diceland obserwuje Kickstarter #11

Nowości na Kickstarterze: Cerebria – The Inside World, The Legend of Korra: Pro-bending Arena, Merlin & Pioneers, Secrets of the Lost Station, Human Punishment – social deduction 2.0 i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Cerebria – The Inside World

%name Diceland obserwuje Kickstarter #11Cerebria – The Inside World to gra typu area control, w której gracze wcielą się w dwa obozy duchów, chcących ukształtować swiat Cerebrii według własnego uznania. Aby wpływać na świat, znajdujacy się w czyjejś wyobraźni, będą posługiwać się emocjami i mieszkańcami królestw tej krainy. Ta pięknie wykonana gra, o oryginalnym temacie przeznaczona jest dla 1-4 graczy, z czasem rozgrywki do 2 godzin. Autorzy przewidzieli różne tryby rogrywki: kooperacyjny, pojedynek zespołowy lub klasyczne 1 vs 1. Gra zapowiada się naprawdę ciekawie.

Link do gry na Kickstarterze


%name Diceland obserwuje Kickstarter #11

The Legend of Korra: Pro-bending Arena to gra osadzona w świecie znanym z produkcji studia nickelodeon pt. Avatar: Legenda Korry. W grze będziemy wcielać się w zespoły magów, którzy toczą pojednyki na arenie. Aby pokonać swojego przeciwnika będziemy musieli odpowiednio przygotować swój zespół i zbudować jak najlepszą talię.

Link do gry na Kickstarterze


Merlin & Pioneers

%name Diceland obserwuje Kickstarter #11

W kampanii wydawnictwa Queen Games będziemy mieli możliwość zamówienia ich najnowszych produkcji, wraz ze specjalnymi dodatkami dostępnymi jedynie poprzez zakup na kickstarterze lub bezpośrednio od wydawnictwa – na konwentach lub online. Wersje gry z dodatkową zawartością będą limitowane.

Pioneers to gra rodzinna przeznaczona dla 2-4 graczy. Naszym zadaniem będzie kolonizacja Ameryki od jej wschodniego wybrzeża na zachód poprzez umieszczanie osadników w miastach, w których potrzebne będa ich umiejętności. Będziemy również budować sieć dróg między miastami, aby móc transportować naszych osadników w głąb kontynentu i pobierać opłaty za wykorzystanie naszych dróg przez innych graczy. Gra ma proste zasady, jednak wymaga opracowania jak najskuteczniejszej taktyki.

Merlin to nowa gra autorstwa Stefana Felda. W grze król Artur z pomocą Merlina będzie szukał następcy tronu z pośród rycerzy okrągłego stołu. Gracze wcielą się w jednego z nich i będa się starali zyskać przychylność władcy. Wykorzystując kości gracze będa przemieszczać Merlina lub własnego rycerza po “rondlu” i wykonywac akcję z pola na którym ten się zatrzyma. Osobiście czekam z niecierpliwością na kolejny tytuł jednego z moich ulubionych autorów.

Link do gry na Kickstarterze


%name Diceland obserwuje Kickstarter #11

Secrets of the Lost Station to kontynuacja gry Secrets of the Lost Tomb opowiadająca historię dziejącą się tysiąc lat poźniej. Jest to gra kooperacyjna przeznaczona dla 1-6 graczy z czasem rozgrywki 60-120 minut. Naszym zadaniem będzie obrona świata ludzi przed starożytną rasą Przedwiecznych.

Link do gry na Kickstarterze


Human Punishment – social deduction 2.0

%name Diceland obserwuje Kickstarter #11

Human Punishment – social deduction 2.0 to imprezowa gra dedukcyjna przeznaczona dla 4-16 osób. Gracze wcielą się w postaci należące do jednego z trzech obozów: resztek ludzkiej rasy, mściwych maszyn lub samolubnych kryminalistów. Każdy z obozów bedzie miał inny warunek zwycięstwa, ukryty cel i zdolności. 30 różnych kart postaci zapewni sporą regrywalność tego tytułu.

Link do gry na Kickstarterze


%name Diceland obserwuje Kickstarter #11

Valhal to gra strategiczna rozgrywająca się u schyłku ery wikingów. Gracze wcielą się w rolę Jarla jednej z wiosek założonych na nieurodzajnej wyspie Fjörnheim. Naszym zadaniem będzie zyskanie przychylności bogów poprzez rozbudowę naszej osady oraz rabowanie innych ziem. Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy.

Link do gry na Kickstarterze


Jeśli chcesz zobaczyć wcześniejsze odcinki – zajrzyj tutaj.

Zapraszamy również do serii Planszowego Expressu – klik.

Dodaj komentarz