Diceland obserwuje Kicstarter

Diceland obserwuje Kickstarter #3

Diceland_obserwuje_kickstarter

Nowości na Kickstarterze: Cthulhu Wars Onslaught 3, Renegade, Bad Actors: Free Your Wild Side, Master of the Galaxy, Diesel Demolition Derby i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Cthulhu Wars Onslaught 3

Cthulhu Wars to gra strategiczna, w której 2 do 8 graczy stoczy walkę, a jej stawką będzie przyszłość planety. Rekrutuj kultystów i przyzywaj potwory, rzucaj zaklęcia, otwieraj międzywymiarowe bramy i obudź Przedwiecznego!

W tej kampanii będziecie mogli wzbogacić swoją kolekcję o 6 nowych dodatków do gry (w tym nową frakcję – Starożytnych) oraz 10 najlepiej sprzedających się rozszerzeń, które do tej pory zostały wydane.

Link do gry na Kickstarterze


Renegade

Renegade jest to gra kooperacyjna z wariantem solo, wykorzystująca mechanizm budowania talii i osadzona w klimacie cyberpunk-owym dla 1-4 graczy. Musimy ocalić ludzkość przed potężnymi super komputerami.

Link do gry na Kickstarterze


Bad Actors: Free Your Wild Side

Gra imprezowa, w której gracze odpowiadają na pytania, wcielając się w postaci, jak na przykład szalony naukowiec czy fanatyczny fan sportu.

Link do gry na Kickstarterze


Master of the Galaxy

Sięgnij gwiazd i zbuduj swoją galaktyczną cywilizację w tej szybkiej, innowacyjnej grze planszowej 4X wykorzystującej mechanizmy, takie jak  bag-building i draft kart.

Link do gry na Kickstarterze


Diesel Demolition Derby

Jest to taktyczna gra wykorzystująca mechanizm draftu dla 2-6 graczy. Walcz w podziemnej lidze, której rozgrywki odbywają się w dieselpunk-owym świecie znanym z gry Crisis, wystawiając do zawodów swoje roboty i mechy. Gra autorstwa Matthew Dunstan-a, twórcy m.in. Elizjum, Relic Runners, czy Kostaryki.

Link do gry na Kickstarterze


Star Scrappers: Cave-in

Zostań galaktycznym przedsiębiorcą, bezwzględnym szefem górnictwa w tej szybkiej grze karcianej o bezlitosnej branży górniczej. Gra autorstwa Filipa Miłuńskiego (twórca m.in.Capital, CV, Magnum Sal) oraz Jana Zalewskiego ( twórca m.in. CVlizacji i Andromedy).

Link do gry na Kickstarterze


Gomorraland

Bądź najlepszym szefem w tej głębokiej, intensywnej grze strategicznej pełnej wyborów, nieprzewidywalnych zakończeń i okrutnych zdrad.

Link do gry na Kickstarterze


Burning Rome

Burning Rome to szybka taktyczna gra karciana o prowadzeniu starożytnych armii do zwycięstwa nad wrogami. Czy uda Ci się zneutralizować słonie przeciwnika? Preferujesz powolny ruch wszystkimi kolumnami, a może wolisz naśladować Hannibala i jego oskrzydlające manewry? Te wybory są dopiero początkiem – gdy mocne i słabe strony Twojej armii są sprawdzane na polu walki.

Link do gry na Kickstarterze


’Thick as Thieves’

’Thick as Thieves’ to gra kooperacyjna, w której będą współpracować ze sobą, aby ukraść przedmiot z dobrze strzeżonego muzeum. Musicie pracować razem, aby włamać się do systemu, prześlizgnąć się obok strażników i poradzić sobie z alarmem i zamkniętymi drzwiami.

Link do gry na Kickstarterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *