Diceland obserwuje Kicstarter

Diceland obserwuje Kickstarter #2

Diceland_obserwuje_kickstarter

Nowości na Kickstarterze: Founders of Gloomhaven, Perdition’s Mouth: Traitor Guard EXPANSION, Crusaders: Thy Will Be Done – Deluxified, Star Realms Frontiers, Explorers of the North Sea: Rocks of Ruin i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Founders of Gloomhaven

Samodzielna gra dla 1-4 osób, w której będziemy budować legendarne miasto Gloomhaven. Zawiera niepowtarzalną kombinację mechanizmów takich jak: umieszczanie płytek, wybór akcji, zarządzanie ręką czy worker placement.

Link do gry na Kickstarterze


Perdition’s Mouth: Traitor Guard EXPANSION

Dodatek do kooperacyjnego dungeon crawler-a “Perdition’s Mouth: Abyssal Rift”. Nowy scenariusz, nowy bohater i rozszerzenie każdego aspektu podstawowej gry.

Link do gry na Kickstarterze


Crusaders: Thy Will Be Done – Deluxified

Nowa gra Setha Jaffee’a i wydawnictwa Tasty Minstrel Games, która pozwoli nam wcielić się w lidera jednego z zakonów, biorącego udział w krucjatach. Korzystając z innowacyjnego mechanizmu Mankali/Rondla, będziemy przemieszczać naszych rycerzy poprzez Europę i Bliski Wschód, walcząc z wrogami, wznosząc budowle i szkoląc nasze elitarne oddziały.

Link do gry na Kickstarterze


Star Realms Frontiers

Frontiers to samodzielny dodatek do wielokrotnie nagradzanej gry dla 1-4 graczy „Star Realms Deckbuilding Game”.

Link do gry na Kickstarterze


Explorers of the North Sea: Rocks of Ruin

Przeszukuj wraki, zdobywaj fortece i poszerzaj swoje wpływy! Jest to dodatek do gry “Explorers of the North Sea” dający możliwość gry w pięcioosobowym składzie oraz wprowadzający nowe sposoby na zdobywanie punktów.

Link do gry na Kickstarterze


WHO GOES THERE?

Książka, dzięki której mogliśmy obejrzeć THE THING, teraz zainspirowała projektantów do stworzenia gry planszowej. Będzie to gra kooperacyjna dla 3-4 graczy trwająca 90-120 minut.

Link do gry na Kickstarterze


CTHULHU: Rise of the Cults

Gra strategiczna dla 1-4 graczy. Prowadź swój kult, odprawiaj rytuały, miażdż wrogów, siej szaleństwo i spełnij oczekiwania Przedwiecznych. Autorem gry jest Krzysztof Wolicki, twórca m.in. „Pana Lodowego Ogrodu”.

Link do gry na Kickstarterze


Overworld

Lekka i super przenośna 16-bitowa gra planszowa dla 2-4 graczy, trwająca 30-40 minut! Gra Euro, którą charakteryzuje umieszczanie płytek, kontrola terenu i eksploracja.

Link do gry na Kickstarterze


Table Tantrums reboot

Gra karciana dla 2-6 graczy. Twoim zadaniem będzie usadzenie gości podczas renesansowego bankietu, w taki sposób, aby nikogo nie urazić .

Link do gry na Kickstarterze


Epoch: The Awakening Board Game

Epoch: The Awakening to strategiczna gra planszowa dla 2-5 graczy. Główną mechaniką jest wybór akcji z zaawansowanym zarządzaniem zasobami i opcjonalnie – skoncentrowanie się na kontroli obszaru. Gra zajmuje około 15-30 minut na gracza.

Link do gry na Kickstarterze


Defense of the Citadel

Przygotuj cytadelę i bohaterów do walki z nadciągającymi falami zła. The Defense of the Citadel jest grą kooperacyjną dla 1-4 graczy, osadzoną w świecie fantasy, w której będziemy przygotowywać naszych bohaterów do walki przeciw wrogiej inwazji.

Link do gry na Kickstarterze


Legendary Creatures

Prowadź swoje istoty, wykorzystaj ich moc i użyj magii, aby opanować królestwo i stać się kolejną Druid of Nature’s Grace. Legendary Creatures to gra wykorzystująca mechanizm zarządzania talią i zasobami, w której umiejętnie łączysz umiejętności swoich stworzeń, magiczne zaklęcia i potężne amulety w wyścigu przez cztery pierwotne krainy.

Link do gry na Kickstarterze


Grimoire Quest: A Mystical Battle Game

Walcz z przyjaciółmi za pomocą zaklęć i potworów, aby ukończyć księgę Master Grimoire. Przywróć zmarłych przyjaciół jako posłuszne Ci zombie.

Link do gry na Kickstarterze


Materia – An Alchemy Card Game

Gra karciana w stylu Rummy/Uno w alchemicznym klimacie. Połącz pierwiastki i metale, aby wygrać, ale uważaj na karty, które zmieniają rozgrywkę.

Link do gry na Kickstarterze


Carnevale – The Miniature Game

Bezwzględne walki w kanałach Wenecji. Gra miniaturowa o wymiarach 28 mm.

Link do gry na Kickstarterze


Bushido Breaker: A Hidden Movement & Deduction Card Game

Bushido Breaker to gra ukrytych ruchów, która wymaga od Ciebie wykorzystania umiejętności dedukcji, strategii, przewidywania ludzkich poczynań i oceny ryzyka. Możesz rozpocząć rozgrywkę jako samuraj lub ninja. Będąc samurajem, Twoim obowiązkiem będzie ochrona twojego szoguna. Jako ninja, Twoim zadaniem jest zabić shoguna i każdego, kto stanie na twojej drodze …

Link do gry na Kickstarterze


Rolling Empires – The Fantasy Dice Building Game

Poprowadź swoje imperium do chwały, budując kwitnące miasto lub podbijając obce ziemie i imperia, w grze osadzonej w świecie fantasy, wykorzystującej mechanikę dice building-u.

Link do gry na Kickstarterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *