Diceland obserwuje Kicstarter

Diceland obserwuje Kickstarter #4

Diceland_obserwuje_kickstarter

Nowości na Kickstarterze: Princess Bride 30th Anniversary Celebration,Ninjitsu!, Container: 10th Anniversary Jumbo Edition!, A Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game, Catacombs Conquest i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Princess Bride 30th Anniversary Celebration

Zestaw kart wydany z okazji 30- lecia gier z serii The Princess Bride. Zawiera 16 dodatkowych kart do gry A Battle of Wits, 12 kart dla gry I Hate to Kill You i 12 kart dla Prepare to Die! oraz Prepare to Die! Again!!

Link do gry na Kickstarterze


Ninjitsu!

Wspaniała gra o blefowaniu i fortelach dla 2-5 podstępnych ninja. Samodzielny sequel hitowej gry Scuttle! Jest to szybka i prosta gra przeznaczona dla osób od 8 lat, w której jedna partia trwa od 5 – 10 minut. Można ją łączyć z  grą Scuttle!.

Link do gry na Kickstarterze


Container: 10th Anniversary Jumbo Edition!

Ponowne wydanie klasycznej gry ekonomicznej „Container” wydanej przez Mercury Games! Ta klasyczna gra powraca w wydaniu Jumbo z okazji 10-lecia istnienia!

Link do gry na Kickstarterze


A Song of Ice & Fire: Tabletop Miniatures Game

To gra miniaturowa dla dwóch lub więcej graczy. Każdy gracz steruje jednym z wielkich rodów Westeros. Prowadź swoje oddziały, rekrutuj legendarnych bohaterów i manipuluj sceną polityczną, próbując zdobyć największą nagrodę: Iron Throne. W zestawie startowy gracze będą wcielać się w rody Starków i Lannisterów, będące idealnym wprowadzeniem do tej nowej gry miniaturowej.

Link do gry na Kickstarterze


Catacombs Conquest

Jest to samodzielna gra rodzinna, która łączy w sobie grę zręcznościową z zagrywaniem kart. Gra jest prosta i zapewnia dużo zabawy. Dwóch lub czterech graczy zagrywa karty i przesuwają drewniane dyski reprezentujące bohaterów z Zespołu Mieczy lub Zespołu Czaszki, aby wyeliminować żetony zdrowia przeciwnika.

Link do gry na Kickstarterze


Feudum: The Queen’s Army

Feudum: The Queen’s Army to rozszerzenie do gry Feudum, które wprowadza element sztucznej inteligencji. Będzie go można wykorzystać zarówno w rozgrywkach solowych, jak i wprowadzając wirtualnego gracza do rozgrywek wieloosobowych.

Link do gry na Kickstarterze


Sakura

Jest to taktyczna gra karciana o prostych zasadach, utrzymana w dalekowschodnim klimacie.

Link do gry na Kickstarterze


The Exiled: Siege

Rozbuduj miasto i staw czoła nieskończonym falom dzikusów lub poprowadź tubylców do zwycięstwa nad obcymi najeźdźcami. Jest to gra dla 1-5 graczy, w której wcielamy się w przestępców, otrzymujących szansę na odkupienie swoich win. Aby udowodnić swoją lojalność wobec władcy, musimy kolonizować nowe ziemie w imię Króla. Rozpoczynamy od posiadania kilku niedoświadczonych wojowników i obskurnych budynków, z czasem umacniając miasto i szkoląc jednostki. Niestety, nowa ziemia jest pełna agresywnych tubylców, którzy są gotowi użyć wszelkich środków niezbędnych do wygnania kolonistów.

Link do gry na Kickstarterze


VISITOR in Blackwood Grove

Tajemniczy Gość rozbił się w  Blackwood Grove. Wciel się w rolę agenta lub dziecka i rozpocznij wyścig, którego celem będzie poznanie sekretnej zasady, kierującej działaniem nieznanego pola siłowego.

Link do gry na Kickstarterze


Karciana gra wojenna inspirowana „A Few Acres of Snow”. Gracze wcielą się w rolę Rzymu i Kartaginy podczas Pierwszej Wojny Punickiej.

Link do gry na Kickstarterze


Cauldron: Bubble and Boil to gra planszowa o czarach, ogrodnictwie i warzeniu eliksirów. Niech najlepsza (lub najgorsza?) czarownica bądź czarodziej wygra!

Link do gry na Kickstarterze

 


Visions to strategiczna gra karciana dla 1-5  graczy, wykorzystująca mechanizmy set collection i resource management. Pomóż rodzinie Yates pokonać ciążącą na nich klątwę.

Link do gry na Kickstarterze

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *