Diceland obserwuje Kicstarter

Diceland obserwuje Kickstarter #5

Diceland_obserwuje_kickstarter

Nowości na Kickstarterze: Flash Point: Tragic Events,Heroes Wanted: Elements of Danger,Rolf, Rise of Cthulhu – Final Stock Sale, The Brigade – The Board Game of Fantasy Firefighting i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Flash Point: Tragic Events

Flash Point: Tragic Events to dodatek do gry kooperacyjnej Flash Point: Fire Rescue (Ognisty Podmuch – w wydaniu PL). Dodatek zawiera talie Ognia i Wydarzeń, które wprowadzają do gry nowe zasady oraz ekscytujące wydarzenia. W pudełku znajdziemy też trzech specjalistów. Dodatek dostępny będzie jedynie dla wspierających.

Link do gry na Kickstarterze


Ostatni dodatek do gry Heroes Wanted, dostępny jedynie na platformie Kickstarter. Rozszerzenie wprowadza nowy rodzaj bohaterów oraz dodaje nowe i ulepsza już dostępne akcje wcześniejszych postaci.

Link do gry na Kickstarterze


Rolf

ROLF to prosta i szybka gra imprezowa, w której musimy być szybsi, bystrzejsi i bardziej zabawni niż nasi przeciwnicy.

Link do gry na Kickstarterze


Rise of Cthulhu – Final Stock Sale

Rise of Cthulhu to strategiczna gra karciana dla 2 graczy. W grze wcielać się będziemy w lidera jednej z frakcji kultystów, których celem jest przebudzenie Cthulhu i innych Przedwiecznych. Wspierając ten projekt mamy szansę otrzymać ostatnie sztuki gry podstawowej oraz dodatku Dark Secrets.

Link do gry na Kickstarterze


The Brigade – The Board Game of Fantasy Firefighting

Wybierz strażaków ze świata fantasy, którzy stworzą Twoją brygadę i uratuj miasto Thunderbox przed szalejącym tam pożarem wywołanym przez nadlatujące kule ognia!

Link do gry na Kickstarterze


Before The Earth Explodes: A retro sci-fi card game.

Zasoby się kończą. Przeludnienie niszczy planetę. Czas ucieka. Przejmij kontrolę nad jedną z frakcji, która będzie przemierzać kosmos w poszukiwaniu nowego domu, zasobów, sojuszników i technologii. Nie mając nic do stracenia, zrobisz wszystko aby zdobyć chwałę i ocalić ludzkość…. zanim wybuchnie ziemia!

Link do gry na Kickstarterze


Champion of Earth: Robots & Cyborgs

Pierwszy dodatek do gry Champion of Earth. Do inwazji na naszą planetę dołączają nowi wrogowie – roboty i cyborgi. Wzbogacony zostanie również nasz arsenał, aby skuteczniej przeciwstawić się przeciwnikowi.

Link do gry na Kickstarterze


Total Recall: The Official Tabletop Game

Total Recall to gra dla 4-8 graczy, zainspirowana filmem z lat 90 – tych.  Gra będzie wymagać od nas strategicznego myślenia i dedukcji, aby odnaleźć prawdziwych sojuszników i pozbyć się lidera wrogiej frakcji. Tylko w ten sposób zapewnimy sobie kontrolę nad Marsem.

Link do gry na Kickstarterze


Dawn of the Archmage

Dawn of the Archmage to gra miniaturowa, w której staniemy do walki na arenie, toczącej się o tytuł Arcymaga. Każdy z graczy wcieli się w jednego z magów, który dzięki mocy przerażających stworzeń jakie będzie przywoływał, spróbuje zdobyć upragniony tytuł i chwałę.

Link do gry na Kickstarterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *