Diceland obserwuje Kicstarter

Diceland obserwuje Kickstarter #7

diceland-obserwuje-kickstarter

Nowości na Kickstarterze: Darkholds: Ancient Barrows, Radiant – A War in Three Ages, Expedition: The Horror, Wanted Earth Miniatures Board Game, Avertigos- A 3D Boardgame with Flying Sail-Ship Miniatures i inne.

Autor artykułu: Piotr Struś


Jakie tytuły pojawiły się ostatnio na Kickstarterze?

Darkholds: Ancient Barrows

Darkholds: Ancient Barrows to przygodowa gra kooperacyjna, w której razem z przyjaciółmi wcielimy się w rolę bohaterów oraz ich giermków tocząc bitwy przeciw hordom nieumarłym. Nagrodą będzie odkrycie sekretu życia po śmierci. Gra zawierać będzie 68 figurek przedstawiających bohaterów oraz ich przeciwników. Wraz z odblokowaniem kolejnych celów kampanii zawartość pudełka będzie stawać się coraz bardziej różnorodna.

Link do gry na Kickstarterze


Gra „Radiant” przeniesie nas do świata Perim zamieszkałego przez 4 rasy żyjące w równowadze. Każda z nich przystosowała się do życia w określonym środowisku. Pokój nie trwa jednak wiecznie. Gdy nadchodzi „Świt” niektóre z istot ulegają przemianie. Od teraz są zdolne do przekraczania granic, a świat pogrąża się w chaosie. Cykl ten będzie się powtarzał do momentu aż cała kraina zjednoczy się pod jednym sztandarem. Czy uda Ci się tego dokonać?

Link do gry na Kickstarterze


Expedition: The Horror

Expedition: The Horror – to pierwsze rozszerzenie do gry RPG pt. „Expedition: The Roleplaying Card Game”. Nowe mechaniki, przeciwnicy i zdolności inspirowane światem przedwiecznych.

Link do gry na Kickstarterze


Wanted Earth Miniatures Board Game

Wanted Earth Miniatures Board Game – to strategiczna gra figurkowa, której tematem jest inwazja obcych. Po raz pierwszy ludzie mają wspólnego wroga. Wybierz,po której stronie staniesz i osiągnij swój cel. Gra przeznaczona jest dla 1-7 graczy, umożliwiając kilka trybów rozgrywki.

Link do gry na Kickstarterze


Avertigos- A 3D Boardgame with Flying Sail-Ship Miniatures

Avertigos przeniesie nas do świata, którego losy potoczyły się inaczej niż znana nam historia. W pierwszej odsłonie tej gry odwiedzimy przestrzeń powietrzną nad terytorium południowochińskim, gdzie armada „Dynastii” będzie toczyć podniebne boje z „Ligą Singasari”, aby zdobyć panowanie nad strategicznymi wyspami i kontrolować dochodowe szlaki handlowe. Cechą charakterystyczną gry będzie łączenie przez graczy dostępnych modułów i tworzenie unikalnych połączeń zarówno własnych planszy jak i podniebnych statków. Dodatkowo w grze wykorzystano innowacyjny system nawigowania okrętami za pomocą kart. Bitwy natomiast będą mogły być toczone na różnych wysokościach w przestworzach, dzięki czemu gracze otrzymują trójwymiarową przestrzeń do gry.

Link do gry na Kickstarterze


Death Path

Death Path to gra w której będziemy musieli pokonać straszliwy labirynt wykorzystując do tego celu posiadane karty i kości.

Link do gry na Kickstarterze


Eschaton: Sigils of Ruin

Jest to dodatek do kultowej, strategicznej gry deck-buildingowej „Eschaton”.

Link do gry na Kickstarterze


Legends of Draxia: Corrupted Mana Expansion

Kolejny dodatek w naszym zestawieniu. Tym razem wspierając projekt otrzymamy nowe postaci, zaklęcia i budynki do gry karcianej „Legends of Draxia”

Link do gry na Kickstarterze


Wizards’ Towers

Projekt mający na celu ufundowanie międzynarodowej edycji gry „Wieże Magów” od wydawnictwa Czacha Games. Projekt anulowany.

Link do gry na Kickstarterze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *