Artykuły i Reportaże

Podsumowanie miesiąca – Listopad 2017

Podsumowanie szóstego miesiąca – listopad 2017

Podsumowanie listopada 2017

No to pół roku minęło jak z płatka. Oczywiście cały ten czas ciężko pracowaliśmy zarówno nad rozwojem serwisu jak i nowymi treściami. Udało nam się również zorganizować konkurs dzięki wspaniałym sponsorom. A wszystko dlatego, że niedawno udało nam się przekroczyć pierwszy tysiąc polubień na facebooku. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za regularne odwiedziny. W poprzednim miesiącu cieszyliśmy się z rewelacyjnego wyniku wejść na naszą stronę, jednak to własnie ten miesiąc przekroczył nasze wszelkie oczekiwania. W listopadzie  odwiedziło nas blisko 11 000 unikatowych użytkowników, generując ponad 28 000 wyświetleń. Jesteście niesamowici. Bardzo nas cieszy fakt, że strona cieszy się taką popularnością, a to jednocześnie motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy nad serwisem i kolejnymi ciekawymi materiałami.

Jeśli chcesz być na bieżąco z materiałami, które wrzucamy, to masz jedną z dwóch opcji do wyboru:

  • polubić naszą stronę na facebooku, albo zacząć ją obserwować,
  • zasubskrybować bloga poprzez podanie swojego adresu e-mail, po prawej stronie w okienku widgetów – wtedy będziesz otrzymywał regularnie maile, jak tylko pojawi się nowy wpis na blogu,

Jeśli chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych treściach – to wybierzcie jedno z powyższych.


Recenzje na blogu w listopadzie

Aż 12 recenzji, takich gier jak (kliknij by przejść do danej recenzji):

Recenzji jakich gier możecie spodziewać się w najbliższej przyszłości: Domek: Słoneczna 156, Impuls, Roll for the Galaxy, Ptaszki Ćwierkają, Magnaci, Atak Zombie, Angry Birds: Gobbit, Słonce i Księżyc, Sztuka Wojny, Boss Monster: Następny Poziom, Kryptos, Pokolenia, Nowe Pokolenia, CV Pocket, Kawerna: Jaskinia kontra Jaskinia, Big Fat Burger, Jorvik, Pulsar 2849, Tajniacy Duet, Skubane Kurczaki, Gnaj Robaczku, Spinderella, Ubongo, Rising 5: Runy Asteros, Bloodborne, Cry Havoc wraz z dodatkiem, Alien Artifacts, Akademia Smoczych Wrót.


Listopadowy Planszowy Express

Kolejna dawka najświeższych informacji ze świata planszówek w 4 odcinkach – dla tych co nie czytali jest to świetna okazja do nadrobienia zaległości informacyjnych – zapraszamy!


Diceland obserwuje Kickstarter

diceland-obserwuje-kickstarter

W tej serii, przyglądamy się nowościom, które ukazują się na Kickstarterze – platformie do wspierania gier. Seria ta w tym miesiącu przeszła niesamowity lifting. Tym razem ograniczamy się tylko do najciekawszych tytułów i opisujemy je dokładniej, warto zaglądać regularnie.


Unboxingi – w naszej serii unboxingów, ukazały się takie oto gry:

Inne ciekawe materiały


Przypominamy

Aktualnie trwa konkurs (do 5 grudnia 2017 roku), w którym do wygrania są takie gry jak: FUSE, Spartakus: Krew i Zdrada, 2x Mr. House, Łotry i Wyścig Odkrywców. Zachęcamy do udziału.

Kliknij tutaj by zobaczyć szczegóły dot. konkursu


Garść statystyk

Wpisów na blogu: 27

Recenzji: 12

Wyświetleń bloga od początku istnienia: 87 300

Źródło odwiedzin bloga: Wyszukiwarki (65%), Media Społecznościowe (17%),

Najczęściej czytane wpisy: Top 10 gier

Najchętniej czytana recenzja: Recenzja #25 Cortex: Wyzwania

Płeć: Mężczyźni 56,5%, Kobiety 43,5%

Wiek: 25-34 (48,5%)


Gra miesiąca

Alien artifacts artefakty obcych

Za fantastyczne wykonanie i estetykę, ogromną regrywalność, różnorodność strategii i dużą chęć dalszego ogrywania tego tytułu.


Zaglądajcie do nas koniecznieFacebook Pulub nas

Adrian Gieparda

Drzemiąca we mnie pasja i chęć dzielenia się swoją opinią na temat gier, a także szerzenia tego hobby była tak silna, że stworzyłem własny serwis, który nazwałem Diceland. W nowoczesne gry planszowe gram już od ponad 12 lat, a takie tytuły jak Agricola, Troyes, Terraformacja Marsa, czy też Projekt Gaja są dla mnie grami niemalże doskonałymi. Obecnie jestem wielkim fanem wszelkich gier euro, gdzie zdecydowano się użyć mechanikę kości w unikatowy/niecodzienny sposób. Nie odmówię również partii w ciekawe rodzinne tytuły, które pozwalają miło spędzić czas w gronie najbliższych i oderwać się od zgiełku codziennej rutyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *