Artykuły i Reportaże

Podsumowanie miesiąca – Wrzesień 2017

Podsumowanie czwartego miesiąca – Wrzesień 2017

Podsumowanie wrzesień 2017

Czwarty miesiąc za nami. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za odwiedziny i za wszystkie komentarze pod naszymi postami na facebooku. Niedawno przekroczyliśmy próg 900 like’ów, teraz już tylko prosta droga do pierwszego tysiąca – zapraszajcie znajomych, bo przy okazji przekroczenia tego progu startujemy z konkursem. Póki co wydawnictwa zagwarantowały takie oto nagrody: Spartakus: Krew i Zdrada, Fuse, Mr. House. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Bardzo raduje nas, że strona cieszy się taką popularnością, przez co motywuje nas to do dalszej ciężkiej pracy nad serwisem i kolejnymi ciekawymi materiałami, cieszą również wiadomości z konstruktywną krytyką i pochwałami. Nie zdajecie sobie sprawy, ile taka jedna wiadomość może dodać energii do dalszej pracy. Jeśli chcesz być na bieżąco z materiałami, które wrzucamy, to masz jedną z dwóch opcji do wyboru:

  • polubić naszą stronę na facebooku, albo zacząć ją obserwować,
  • zasubskrybować bloga poprzez podanie swojego adresu e-mail, po prawej stronie w okienku widgetów – wtedy będziesz otrzymywał regularnie maile, jak tylko pojawi się nowy wpis na blogu,

Jeśli chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych treściach – to wybierzcie jedno z powyższych.


Recenzje na blogu

Aż 11 recenzji, takich gier jak (kliknij by przejść do danej recenzji):

Recenzji jakich gier możecie spodziewać się w najbliższej przyszłości: kolejne części Ticket to Ride, Freedom, Bystre Główki, Szczęść Boże, Domek, Impuls, Zaklinacze: Śmierć w Szlamie, Spartakus: Krew i Zdrada, Roll for the Galaxy, Ptaszki Ćwierkają, Magnaci, Atak Zombie, Angry Birds: Gobbit, Słonce i Księżyc, Sztuka Wojny, Fantazja, Niezłe Ziółka, Dragon Canyon, Rachmistrz, Boss Monster, Boss Monster: Następny Poziom, Kryptos, Król Julian, The Godfather: Imperium Corleone, Łotry, Bright Future, Morze Chmur. Dajcie znać, jeśli na recenzji którejś z gier najbardziej Wam zależy, wtedy postaramy się zmienić nasze priorytety.


Wrześniowy Planszowy Express

Kolejna dawka najświeższych informacji ze świata planszówek w 9 odcinkach – dla tych co nie czytali jest to świetna okazja do nadrobienia zaległości informacyjnych – zapraszamy!


Diceland obserwuje Kickstarter

diceland-obserwuje-kickstarter

W tej serii, przyglądamy się nowościom, które ukazują się na Kickstarterze – platformie do wspierania gier.


Unboxingi – w naszej serii unboxingów, ukazały się takie oto gry:


Już niebawem rusza konkurs w którym do wygrania będzie kilka gier. Gry będziemy ujawniać zanim osiągniemy 1000 polubień naszej strony. Po przekroczeniu tej liczby zostanie uruchomiony konkurs, w którym będą do wygrania takie gry jak: FUSE, Spartakus: Krew i Zdrada, 2x Mr. House.


Garść statystyk

Wpisów na blogu: 29

Recenzji: 11

Wyświetleń bloga od początku istnienia: 42 444

Źródło odwiedzin bloga: Facebook (40,5%), Wyszukiwarki (38,6%),

Najczęściej czytany artykuł: Notowanie BGG #4 Wrzesień 2017

Najchętniej czytana recenzja: 51 Stan: Master Set

Płeć: Mężczyźni 77,4%, Kobiety 22,6%

Wiek: 25-34 (52,57%)

Czytelnicy, którzy polubili bloga na Facebooku: 84


Gra miesiąca wrzesień

51 Stan Master Set (1)


Zaglądajcie do nas koniecznieFacebook Pulub nas

 

Adrian Gieparda

Drzemiąca we mnie pasja i chęć dzielenia się swoją opinią na temat gier, a także szerzenia tego hobby była tak silna, że stworzyłem własny serwis, który nazwałem Diceland. W nowoczesne gry planszowe gram już od ponad 12 lat, a takie tytuły jak Agricola, Troyes, Terraformacja Marsa, czy też Projekt Gaja są dla mnie grami niemalże doskonałymi. Obecnie jestem wielkim fanem wszelkich gier euro, gdzie zdecydowano się użyć mechanikę kości w unikatowy/niecodzienny sposób. Nie odmówię również partii w ciekawe rodzinne tytuły, które pozwalają miło spędzić czas w gronie najbliższych i oderwać się od zgiełku codziennej rutyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *