Artykuły i Reportaże

Podsumowanie miesiąca – Październik 2017

Podsumowanie piątego miesiąca – Październik 2017

Podsumowanie Października 2017

Piąty miesiąc za nami. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za odwiedziny i za wszystkie komentarze pod naszymi postami na facebooku. W tym miesiącu udało nam się osiągnąć fenomenalny wynik, z którego jesteśmy dumni (blisko 6200 unikatowych czytelników wygenerowało ponad 17 000 wyświetleń). Niedawno przekroczyliśmy próg 950 like’ów, teraz już ostatnia prosta do pierwszego tysiąca – zapraszajcie znajomych, gdyż przy okazji przekroczenia tego progu startujemy z konkursem. Do wygrania będą takie oto gry: Spartakus: Krew i Zdrada, Fuse, Mr. House. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Bardzo raduje nas, że strona cieszy się taką popularnością, a to motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy nad serwisem i kolejnymi ciekawymi materiałami.

Jeśli chcesz być na bieżąco z materiałami, które wrzucamy, to masz jedną z dwóch opcji do wyboru:

  • polubić naszą stronę na facebooku, albo zacząć ją obserwować,
  • zasubskrybować bloga poprzez podanie swojego adresu e-mail, po prawej stronie w okienku widgetów – wtedy będziesz otrzymywał regularnie maile, jak tylko pojawi się nowy wpis na blogu,

Jeśli chcielibyście otrzymywać powiadomienia o nowych treściach – to wybierzcie jedno z powyższych.


Recenzje na blogu

Aż 10 recenzji, takich gier jak (kliknij by przejść do danej recenzji):

Recenzji jakich gier możecie spodziewać się w najbliższej przyszłości: kolejne części Ticket to Ride, Bystre Główki, Szczęść Boże: Gra karciana, Domek: Słoneczna 156, Impuls, Star Realms, Roll for the Galaxy, Ptaszki Ćwierkają, Magnaci, Atak Zombie, Angry Birds: Gobbit, Słonce i Księżyc, Sztuka Wojny, Fantazja, Rachmistrz, Boss Monster: Następny Poziom, Kryptos, Król Julian, The Godfather: Imperium Corleone, Łotry, Morze Chmur, Pokolenia, Nowe Pokolenia, Odlotowy Wyścig, CV Pocket, Kawerna: Jaskinia kontra Jaskinia, Big Fat Burger, Jorvik. Dajcie znać, jeśli na recenzji którejś z gier najbardziej Wam zależy, wtedy postaramy się zmienić nasze priorytety (pogrubione zostały recenzje, które pojawią się w pierwszej kolejności).


Październikowy Planszowy Express

Kolejna dawka najświeższych informacji ze świata planszówek w 4 odcinkach – dla tych co nie czytali jest to świetna okazja do nadrobienia zaległości informacyjnych – zapraszamy! W tym miesiącu i w kolejnych – Planszowy Express tylko 1 raz w tygodniu (nasze moce przerobowe są ograniczone).


Diceland obserwuje Kickstarter

diceland-obserwuje-kickstarter

W tej serii, przyglądamy się nowościom, które ukazują się na Kickstarterze – platformie do wspierania gier. Seria ta w tym miesiącu przeszła niesamowity lifting. Tym razem ograniczamy się tylko do najciekawszych tytułów i opisujemy je dokładniej, warto zaglądać regularnie.


Unboxingi – w naszej serii unboxingów, ukazały się takie oto gry:

Inne ciekawe materiały


Przypominamy

Już niebawem rusza konkurs w którym do wygrania będzie kilka gier. Po przekroczeniu liczby 1000 polubień zostanie uruchomiony konkurs, w którym będą do wygrania takie gry jak: FUSE, Spartakus: Krew i Zdrada, 2x Mr. House.


Garść statystyk

Wpisów na blogu: 26

Recenzji: 10

Wyświetleń bloga od początku istnienia: 58 000

Źródło odwiedzin bloga: Media Społecznościowe (33,9%), Wyszukiwarki (41,4%)

Najczęściej czytany artykuł: Top 10 gier na Essen 2017

Najchętniej czytana recenzja: Recenzja #51 Bright Future

Płeć: Mężczyźni 73%, Kobiety 27%

Wiek: 25-34 (50%)


Gra miesiąca wrzesień

Bright Future (1)


Zaglądajcie do nas koniecznieFacebook Pulub nas

Adrian Gieparda

Drzemiąca we mnie pasja i chęć dzielenia się swoją opinią na temat gier, a także szerzenia tego hobby była tak silna, że stworzyłem własny serwis, który nazwałem Diceland. W nowoczesne gry planszowe gram już od ponad 12 lat, a takie tytuły jak Agricola, Troyes, Terraformacja Marsa, czy też Projekt Gaja są dla mnie grami niemalże doskonałymi. Obecnie jestem wielkim fanem wszelkich gier euro, gdzie zdecydowano się użyć mechanikę kości w unikatowy/niecodzienny sposób. Nie odmówię również partii w ciekawe rodzinne tytuły, które pozwalają miło spędzić czas w gronie najbliższych i oderwać się od zgiełku codziennej rutyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *