Zapowiedź – Dice Throne Season 1: Rerolled

Wydawnictwo Lucky Duck Games ogłosiło, że rusza z kampanią gry Dice Throne na portalu wspieram.to. Celem będzie ufundowanie polskiej edycji gry, która ma szanse jeszcze w tym roku trafić na stoły polskich graczy.


Informacje o grze

Lucky Duck Games ogłasza polską edycję gry „DICE THRONE: SEASON 1: REROLLED.
Kampania rusza 10 marca na portalu wspieram.to. Do zdobycia będzie jedno lub więcej pudełek zawierających 2 bohaterów. W zamian za wsparcie, będzie można otrzymać karty promocyjne oraz Battle Chest – duże pudło do pomieszczenia wszystkich 8 herosów.

Odliczanie trwa tutaj

DICE THRONE to szybka gra karciano-kościana, która sprawi, że twoje serce zabije szybciej. Wybierz bohatera i wykorzystaj jego umiejętności, by zmiażdżyć przeciwnika. W tej bezkompromisowej bitwie, zwycięzca może być tylko jeden.

W DICE THRONE może zmierzyć się 2-6 graczy w trybach: 1v1, 2v2, 3v3, 2v2v2, albo każdy na każdego.

Unikalni bohaterowie

Każdy bohater ma swój unikalny zestaw kart, kości oraz składaną planszę, mieszczące się w podręcznej, zamykanej tacce. Bohaterowie różnią się umiejętnościami oraz stylem gry, co zapewnia emocjonujące pojedynki w różnych zestawieniach.


Kościana bitwa z elementami taktyki

W każdej rundzie rzucasz kośćmi 3 razy, starając się uzyskać różne kombinacje symboli i liczb, które pozwolą ci aktywować zdolności twojego bohatera i odpalić potężne ataki. W trakcie gry będziesz zdobywać punkty walki, dzięki którym kupisz karty z najróżniejszymi efektami. Pozwolą ci one rozwinąć swojego bohatera, zwiększyć siłę rażenia ataków lub wywinąć się z ciężkiej opresji.

„Dice Throne” to kościana bijatyka. Wystarczy wyjąć grę z pudełka i bez większych ceregieli rozpocząć bitwę. Cel jest jeden, wykończyć przeciwnika, zanim on cię powali. Szybko, prosto i emocjonująco. Po drodze jest miejsce na ciekawe i taktyczne decyzje, ale największe emocje i satysfakcję przynosi odpalenie takiego komba, po którym przeciwnik już się nie podniesie.
Patryk Blok, Head of publishing w Lucky Duck Games Polska

Krótko o Lucky Duck Games

Lucky Duck Games to wydawca gier planszowych znany z innowacyjnych i angażujących produktów. Najbardziej znanymi tytułami stworzonymi przez Lucky Duck Games są „Kroniki Zbrodni” których sprzedano ponad 300 000 egzemplarzy w 21 językach oraz „Kingdom Rush: Rift in Time” ze wsparciem na poziomie 1,1 mln dolarów na Kickstarterze.


Od 2020 roku Lucky Duck Games jest także wydawcą i dystrybutorem gier w Polsce. W zeszłym roku Lucky Duck Games wydało w Polsce 9 gier, wśród których są takie hity jak „Kroniki Zbrodni 1400”, „Calico”, „Nova Luna” czy „Watergate”, które doczekały się lub doczekaj niedługo dodruków oraz 4 gier karcianych z bestsellerowym „Urbanistą” na czele.

Postaci z gryJeśli chcesz być na bieżąco i podoba Ci się nasz serwis, to zachęcamy do polubienia nas na facebooku.

Leave a Reply