Dziennik: Wyprawa 1907 – Patronat Medialny

Kolejna po Dzienniku 29 interaktywna gra książkowa, która trafi na polski rynek. Dziennik: Wyprawa 1907 to kolejna porcja zagadek, ale również trzymająca w napięciu historia. Premiera już 13 listopada tego roku dzięki wydawnictwu Fox Games. Z przyjemnością informujemy, że obejmujemy nad grą patronat medialny.

Nowa przygoda dla fanów Dziennika 29!

Nikt do końca nie wierzył w jego istnienie. Marynarze nie chcieli nawet wymawiać tej nazwy. Legendarny dziennik pokładowy z wyprawy morskiej z 1907 roku owiany był tajemnicą… aż do dziś. Rozrzucone po całym świecie zaginione strony zostały odnalezione i połączone w całość. Potwory z głębin, mroczne sny i koszmary, wiadomości z innych wymiarów. Nadszedł czas, aby odkryć, jaki sekret skrywa ten owiany mroczną sławą dziennik…

„Dziennik. Wyprawa 1907” to interaktywna gra książkowa. Krok po kroku czytelnik zagłębia się szczegóły tajemniczej podróży, rozwiązując jednocześnie kolejne zagadki i łamigłówki. Niecodzienne połączenie gry z książką sprawia, że trudno oderwać się od tej niesamowitej historii, która rzuca wyzwanie, wciąga i trzyma w napięciu aż do finałowej zagadki.

Zdjęcia z Wyprawy 1907

Jeszcze więcej zdjęć:

Premiera już 13 listopada tego roku!


Jeśli chcesz być na bieżąco i podoba Ci się nasz serwis, to zachęcamy do polubienia nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *