Rallyman GT – Patronat Medialny

Rallyman: GT to gra wyścigowa dla 1 do 6 graczy. Główna mechanika to roll and move (rzuć kośćmi i rusz się). Pięknie ilustrowana przez Loic Muzy i stworzona przez Jeana-Christophe’a Bouviera. Jest to współczesna wersja klasycznej gry Rallyman. Kompletna, z nowymi ilustracjami i dopracowanymi zasadami. Rallyman GT zmusi cię do podjęcia ryzyka, aby być pierwszym na linii mety!

Rzucaj kośćmi, aby jak najszybciej pokonać cały tor, ale uważaj – zbyt wiele zagrożeń i wykręcisz bączka!

Rallyman GT to uzależniająca, prosta mechanicznie gra wyścigowa wymagająca planowania i strategii. Musisz ostrożnie zaplanować swój tor jazdy, aby pokonać ostre zakręty, blokować innych kierowców i palić gumy, aż nie opuści cię szczęście…

Informacja od wydawnictwa Czacha Games:

Zapraszamy Was do udziału w jedynym takim projekcie na naszej scenie planszówkowej. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy zupełnie nowy produkt na rynku i nazwaliśmy go Kampanią Przedsprzedażową.

Kampania przedsprzedażowa w założeniu nie będzie skupiała się na ufundowaniu samej gry, czy też dodatków do niej, a nastawiona będzie na odblokowanie dodatkowej ekskluzywnej zawartości gry.

Ponieważ sporo osób woli tradycyjną formę przedsprzedaży, a ponad połowa ankietowanych przez nas graczy jest za „finansowaniem społecznościowym” – postanowiliśmy stworzyć produkt, który naszym zdaniem wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom Was wszystkich.

Projekt ten zakłada, że od startu gra podstawowa
oraz 5 dodatków zostanie wydanych na 100%.
Nie ma znaczenia liczba wpłacających w czasie trwania
tej kampanii.

Każda Wasza wpłata podwyższa licznik, dzięki któremu będziecie mogli śledzić postęp odblokowania ekskluzywnej zawartości – tylko dla kupujących podczas trwania tej kampanii. Zawartość ta nie trafi do sprzedaży regularnej, więc to jedyna możliwość, aby ją zdobyć.

Aktualnie trwają prace nad tłumaczeniem całości (odpowiadają za to chłopaki z Gradania, którzy przygotowali nam tłumaczenia do naszych wcześniejszych gier: Space Gate Odyssey, Endeavor, Obrazy Paryża czy też Yggdrasil: Kroniki), dlatego o jakość i zgodność z oryginałem możecie być spokojni.

Całość będzie drukowana w tej samej fabryce, co angielska wersja, aby zachować spójność z oryginałem. Druk zaplanowany jest na koniec Września 2020, a gier wraz z dodatkami spodziewamy się w naszym magazynie pod koniec Listopada 2020r.

Tutaj link do kampanii przedsprzedażowej


Jeśli chcesz być na bieżąco i podoba Ci się nasz serwis, to zachęcamy do polubienia nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *