Na szybko

Mewy – Patronat Medialny

Wakacje nad morzem, marzy o nich każdy! Na plaży jest pełno koszy, leżaków, kolorowych parawanów i parasoli. Z domków letniskowych dobiegają wesołe okrzyki, a nad głowami plażowiczów wirują mewy śmieszki, czyhające na łatwy łup do porwania. Miej oko na swój koszyk i trzymaj kilka kamyków pod ręką, żeby odstraszyć te ciekawskie ptaki.

W grze Mewy gracze dobierają na rękę po trzy karty. Następnie zagrywają jedną u siebie, jedną przekazują przeciwnikowi, a jedną odrzucają. Gracze starają się zdobyć jak najwięcej punktów za zebrane karty Domków Dodatkowe punkty można otrzymać za przedmioty znalezione pod żetonami Kamyków. Za zebrane karty Mew gracze otrzymują ujemne punkty.

  • Dynamiczna gra karciana w pięknej, nowoczesnej szacie graficznej.
  • Zabawna, wesoła tematyka, idealna na lato.
  • Kompaktowy format, idealny do zabrania na letni wyjazd, nad morze czy na obóz.

Wiek graczy: 6+

Liczba graczy: 2 os.

Czas rozgrywki: 20-30 min.

Autorzy: Two Meeple and Pickle/GrAlutka

Patrycja Fabicka (ilustracje)

Tutaj trafisz na stronę wydawnictwa Zielona Sowa


Jeśli chcesz być na bieżąco i podoba Ci się nasz serwis, to zachęcamy do polubienia nas na facebooku.

Adrian Gieparda

Drzemiąca we mnie pasja i chęć dzielenia się swoją opinią na temat gier, a także szerzenia tego hobby była tak silna, że stworzyłem własny serwis, który nazwałem Diceland. W nowoczesne gry planszowe gram już od ponad 10 lat (z małą przerwą), a takie tytuły jak Agricola, Troyes, Terraformacja Marsa, czy też Projekt Gaja są dla mnie grami niemalże doskonałymi. Obecnie jestem wielkim fanem wszelkich gier euro, gdzie zastosowano się użyć mechanikę kości w unikatowy sposób. Nie odmówię również partii w ciekawe rodzinne tytuły, które pozwalają w gronie najbliższych miło spędzić czas i oderwać się od zgiełku codziennej rutyny.

2 thoughts on “Mewy – Patronat Medialny

    • Z tego co mi wiadomo, to ta gra nie ma wariantu jednoosobowego.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *