Recenzja #324 Azul: Letni Pawilon

Nadszedł moment, w którym doczekaliśmy się trzeciej odsłony popularnej gry logicznej, jaką jest Azul. Letni Pawilon, bo tak brzmi podtytuł nowej części, po raz kolejny wykorzystuje sprytną mechanikę dobierania kafelków od dostawców i ponownie zaskakuje swoim wyglądem. Wciel się w utalentowanego rzemieślnika i zbuduj majestatyczną budowlę.

Recenzja #323 Escape Tales: Rytuał Przebudzenia

Rytuał Przebudzenia to gra typu “Escape Room” z naciskiem na mocną fabułę. Oprócz zagadek logicznych poznacie historię Sama i jego córki, która zapadła w śpiączkę. Czy uda Ci się ją wybudzić przy pomocy tytułowego rytuału przebudzenia? Ta gra ma aż 7 różnych zakończeń i to tylko od Twoich wyborów zależy, jak zakończy się historia.

Recenzja #321 Dziennik: Wyprawa 1907

Drugi Dziennik: Wyprawa 1907 od wydawnictwa Fox Games to odrębna część serii, tym razem posiadająca fabułę. Zmierz się z 44 trudnymi zagadkami i poznaj historię pewnego tajemniczego statku. Nie będzie to jednak lekka przeprawa. Czy jesteś gotowy zagłębić się w tej interaktywnej grze książkowej? Tylko niech nie pochłonie Cię szaleństwo!

Recenzja #317 Jungle Boogie

Wydawnictwo Granna postanowiło wydać logiczną grę Jungle Boogie o małpkach i uwaga… o skaczących po nich pchłach! Zdziwiłem się, gdy podczas lektury instrukcji dowiedziałem się, że w tej grze będę rozwijał swoją kolonię pchełek. Co więcej, nie spodziewałem się, że ta taktyczna gra o iskaniu będzie aż tak zaawansowana. Czy jesteś gotowy na skakanie, gilgotanie i wyskubywanie?