Dolina Królików – Patronat Medialny

Witaj w „Dolinie królików”! Tutaj wszystko dzieje się niezwykle szybko. Wszystkie rodziny powiększają się w zawrotnym tempie. Kic! I mamy pierwszego króliczka. Kic! I jest ich już dziesięć, i to każdy w innym kolorze!

„Dolina królików” to gra planszowa dla całej rodziny (nie tylko rodziny królików), która wymaga umiejętnego planowania i obserwowania ruchów rywali. Podczas rozgrywki gracze muszą utworzyć królicze rodziny zgodnie z obowiązującymi zasadami i realizując przy tym zadania z kart misji. Trzeba jednak pamiętać, że grę wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a nie ta, która utworzy największą rodzinę!

Jeśli macie dość banalnych gier dla dzieci i szukacie czegoś bardziej ambitnego, to Dolina Królików będzie idealnym wyborem. Świetne odwzorowanie klimatu, złożona rozgrywka zmuszająca do myślenia i piękna oprawa graficzna. Jeśli dopiero zaczynacie swoją przygodę z planszówkami, ta gra może was trochę przerazić, ale zapewniam, że po pierwszej rozgrywce zasady staną się jasne. Dolina Królików skradła moje serce i bardzo często to ja namawiam dzieci do rozegrania kolejnej partii. Na szczęście gra podoba im się równie mocno, jak mnie więc już wiem, jak będziemy spędzać długie jesienne i zimowe wieczory…  Bardzo polecam!

Fregment recenzji Natalii

Tutaj przeczytasz naszą pełną recenzję gry

Tutaj zapoznasz się z instrukcją do gry

Tutaj trafisz na stronę wydawnictwa Zielona Sowa

A tutaj kupisz Dolinę Królików w najniższej cenie

Zdjęcia z Doliny Królików


Jeśli chcesz być na bieżąco i podoba Ci się nasz serwis, to zachęcamy do polubienia nas na facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *