Łowcy Potworów – Patronat Medialny

Nowość od G3 gra Łowcy Potworów autorstwa Richarda Garfielda, znanego wszystkim fanom karcianek z gry Magic: The Gathering. Z przyjemnością informujemy, że obejmujemy nad grą patronat medialny. Już niedługo więcej informacji na naszym fanpage’u. Premiera jesień tego roku.

Podejdźcie wszyscy i spójrzcie! Oto przed wami najwspanialsze Potwory, których widok przekracza granice ludzkiej wyobraźni. Zostańcie z tyłu, jeśli macie obawy – tutaj nie ma zwyczajnych Potworów, o nie! Tutaj znajdziecie stwory egzotyczne, jakich jeszcze nie znacie!

Królewskie Stowarzyszenie Łowców Potworów ma w swym gronie najbardziej renomowanych i szanowanych ekspertów od Potworów z całego imperium. Każdego roku Stowarzyszenie przyjmuje w swoje szeregi tylko jednego nowego członka, więc wszyscy kandydaci prześcigają się w gromadzeniu w swoich Menażeriach najciekawszych bestii, które mogą znaleźć… i złapać. Aby ułatwić zadanie kandydatom, Stowarzyszenie przydziela im niewielkie stypendium, dzięki któremu mogą zatrudnić innych ekspertów i sfinansować podróż do magicznych krain, w których żyją najbardziej egzotyczne Potwory. Po czterech Sezonach łowów, aspirujący do członkostwa w Stowarzyszeniu prezentują swoje kolekcje na corocznym bankiecie – wydarzeniu znanym jako „Potworne widowisko

Więcej informacji na Board Game Geek

Poniżej zdjęcia ilustracji z gry:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *